Hakkımızda

1991 yılında kurulan ve bugün geldiği noktada otomobil ithalatı ile Türkiye'nin en geniş lüks araç portföyüne sahip şirketi konumunda olan Yeniköy Motors; alt yapı çalışmalarını 2014 yılında tamamlayarak D&D Motorlu Araçlar A.Ş.'yi kurmuş ve 2015 yılında İngiliz efsanesi Aston Martin'in Türkiye distribütörlüğünü alarak Türkiye otomotiv sektöründe önemli bir başarıya imza atmıştır.

Şirket, sahip olduğu ulusal ve uluslararası portföyü, müşteri hizmet kalitesi ile yaygın hizmet ağı sayesinde başarısını her geçen gün arttırmış ve müşterilerini asla yanıltmayan gerçekçi bir şirket politikasını benimsemiştir.

Aston Martin Türkiye showroomları; Yeniköy ve İzmir olmak üzere 2 tanedir.

Aston Martin

İstanbul

İstanbul showroomumuz; dünyanın sayılı güzelliklerinden biri olan İstanbul boğazı sahil yolunda, İstanbul’un en nezih ve gözde semtlerinden biri olan Yeniköy'de müşterilerine sınırsız ve kaliteli hizmetin ayrıcalıklarını sunmaktadır.

Aston Martin

İzmir

İzmir showroomumuz; İzmir Folkart Towers’ta en güncel teknoloji ile en kaliteli hizmeti Aston Martin müşterilerine ve misafirlerine sunmaktadır.

Aston Martin

Yetkili Servis

Aston Martin Türkiye Distiribütörü D&D Motorlu Araçlar A.Ş. olarak aracınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmanız için bakım ve onarımlarını yetkili servisimiz, Aston Martin Servis Merkezi'nde yaptırmanızı öneriyoruz. Yetkili servisimizde aracınızın ihtiyacı olan periyodik bakımları ve onarımları Aston Martin standartlarında yapılmakta ve sürekli güncellenen eğitimlerle verilen hizmetin kalitesi düzenli olarak denetlenmektedir.

Yeni ve kullanılmış aracınızın güvenliği ve performansını en üst seviyede korumak için, bakım ve onarım işlemleri, kaporta boya, temizlik, yedek parça ve sigorta işlem takibi için aracınızı yetkili servisimiz Aston Martin Servis Merkezi'ne getirmeniz yeterli olacaktır. 

Aston Martin

Bize Ulaşın

Satış, satış sonrası hizmetler veya genel olarak aklınıza takılan her konuda soru ve yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı isteriz. İletişim bilgilerimiz ve çalışma saatlerimiz için lütfen bu bölümü ziyaret edin.

Ekibimiz

Aston Martin Türkiye ekibimiz bilgili, tutkulu ve profesyonel deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Amacınız ister 0 km veya kullanılmış bir Aston Martin satın almak ister Aston Martin onaylı bir servis hizmetinden faydalanmak ya da orijinal Aston Martin parça ve aksesuarları satın alıp onarmak olsun, size yardımcı olmaya her zaman hazırız.

M. ÖZGÜR KONUK

AFTERSALES & BUSINESS MANAGER

+90 (212) 276 06 16

ozgur.konuk@astonmartin.com.tr

ŞEVVAL SENA TURUNÇ

MARKETING EXECUTIVE

+90 (212) 223 10 11

sevvalsena.turunc@astonmartin.com.tr

NESLİHAN ERDOĞAN

RECEPTIONIST - ISTANBUL

+90 212 223 10 11

İstanbul@astonmartin.com.tr

BEDRİ ÇETİNKAYA

SALES EXECUTIVE - IZMIR

+90 232 502 13 10

bedri.cetinkaya@astonmartin.com.tr

SELİN ÇABUK

RECEPTIONIST - İZMİR

+90 232 502 13 10

İzmir@astonmartin.com.tr

TAHA BATUHAN YILMAZ

SERVICE ENGINEER

+90 (212) 276 06 16

taha.yilmaz@astonmartin.com.tr

YUSUF YILMAZ

SERVICE CUSTOMER ADVISOR

+90 212 276 06 16

yusuf.yilmaz@astonmartin.com.tr

MERT UYANIKSOY

SPARE PARTS EXECUTIVE

+90 212 276 06 16

mert.uyanıksoy@astonmartin.com.tr

EBRU ÇAKIR

RECEPTIONIST - MASLAK

+90 212 276 06 16

İstanbul@astonmartin.com.tr

MURAT YAŞAR

INSURANCE EXECUTIVE

+90 545 276 01 67

muratyasar@dvdsigorta.com